ÇATALCA KESTANELİK VE GÖKÇEALİ, SUBAŞI KÖYLERİNDE İSTER TEK TAPULU İSTERSE PARSELLERE AYRILMIŞ ARSALAR

Fotoğraflar yükleniyor

1.300
İlan No 244
İlan Tarihi 11 Haziran 2022
İmar Durumu Konut
Metrekare 3000
Metrekare Fiyatı 0
Ada No 111
Parsel No 5
Tapu Durumu Müstakil Parsel
Kat Karşılığı Hayır
Krediye uygun Evet
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Hayır

ÇATALCA KESTANELİK VE GÖKÇEALİ, SUBAŞI KÖYLERİNDE İSTER TEK TAPULU İSTERSE PARSELLERE AYRILMIŞ ARSALAR

FİYATLAR TEMSİLİDİR. TERCİH EDİLEN ARSAYA GÖRE FİYATLARI DEĞİŞMEKTEDİR.

KESTANELİK KÖYÜ

6 ADET 400 M2

1 ADET 600 M2

TEVHİD YAPILIRSA TOPLAM 3.000 M2

M2 Sİ 1.300 TL DİR.

%30 İMARLI

GÖKÇEALİ KÖYÜ

1- Gökçeali 3348m2 toplam fiyatı 3 milyon 500

2- Gökçeali 872 m2 Gökçeali 700 bin TL

SUBAŞI KÖYÜ

3.061 m2 - 2.600.000 TL 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
Yorumlar

Ali Çelik

Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep535 662 66 15
İş535 662 66 15
İlan sahibi: Ali Çelik (ALİ ÇELİK EMLAK DANIŞMANLIK - WESTERN UNION LİSANSLI ACENTESİ)
Ara

CABUKSATALIM.COM’DAN ALIŞ VERİŞ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

-Yüz yüze görüşmeden ve beğendiğiniz ürün, gayrimenkul ve araçları görmeden tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin, kesinlikle kapora ve benzeri ödemeler yapmayın.

-Her şeyi sağlıklı yaptıktan sonra ürün/gayrimenkul teslim işlemini yaparken aynı anda ödeme yapın ve dekont açıklamasına ürün bilgisini mutlaka yazın, ayrıca ürün sahibinin kendisine havale veya eft yapmaya özen gösterin. Ürün başkasına havale veya eft başkasına ait olursa sorun yaşayabilirsiniz.

-İlgilendiğiniz ürün, emlak ve araçla ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Araç için plaka numarası ile araç üzerinde herhangi bir hak mahrumiyeti (hacizli, rehinli vb.) olup olmadığını araştırın. Emlak için ilgili tapu dairesinden araştırmanızı mutlaka yapın.

-Alacağınız aracın tescil belgesinde bulunan motor ve şasi numarası ile araç üzerindeki motor ve şasi numarasının aynı olmasına dikkat ediniz. Aracın servis kayıtlarını kontrol edin.

-Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayın.

-Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde, www.cabuksatalim.com internet sitesinin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

-Aldığınız ürünün size teslim edilmesini garanti altına almak ve yaptığınız ödemenin güvenliği için alışverişlerinizde Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemini kullanmaya özen gösterin.

-Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda en yakın Emniyet birimine giderek ilgili kişiler hakkında şikayetçi olabilirsiniz.

-Güvenli e-Ticaret (GeT) sisteminde ödemenizi cabuksatalim.com havuz hesabına yaparsınız. Satıcı size ürünü kargo ile gönderir. Ürünün elinize ulaşması ile birlikte ürünü kontrol etmek ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmak için 4 iş günü zamanınız olur. Ürüne onay vermenizi takiben ödemeniz satıcıya aktarılır.

-Üründe sorun olması halinde ürünü satıcıya aynen geri gönderebilir, ödemenizi geri alabilirsiniz. Aynı şekilde, satıcı ürünü belirtilen süre boyunca göndermese bile ödemeniz cabuksatalim.com hesaplarında güvence altında olacak ve işlem süresi sonunda da tekrar eksiksiz olarak tarafınıza iade edilecektir.  

-GeT sistemi dışında verilmiş ilan sahiplerinden ilanlarını GeT sistemi ile vermelerini talep edin. Alışverişiniz Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi dışında gerçekleştirilmek isteniyorsa ürünü teslim almadan ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmadan ödeme yapmayın. cabuksatalim.com’da tam anlamı ile güvenliğinizi sağlayan tek sistem Güvenli e-Ticaret (GeT)’tir.

-Kapıda ödemeli bir alışveriş yapılıyorsa, sorun çıkması halinde satıcıya ulaşabileceğiniz sabit bir iletişim ve adres bilgisi alın. Ürününüzü teslim alırken kargo yetkilisinin yanında ürünü açıp kontrol edin, sorun olması halinde tutanak tutturun.

-Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde cabuksatalim.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

cabuksatalim.com

.