Üsküdar Su Tesisatçısı

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 263
İlan Tarihi 11 Haziran 2022
Firma Adı Üsküdar tesisat

Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar Profesyonel Su Tesisatçısı Firması

Masrafsız ve Uğraşsız Su Kaçak Kontrolü Nasıl Yapılır?

Üsküdar Tesisatçı Su kaçakları ev sahipleri ve kiracılar tarafından en çok korkulan durumlar arasında yer alır. Neden bilinmeyen bir sızıntı ile dolaplar, duvar tamamen batar ve görüntüsünü yitirmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılan kişilerin ilk başvurduğu alanlar hiç şüphesiz tesisatçılar olmaktadır. Su tesisatçıları bireylerin kaçaklarının bulunmasında etkili olmaktadır.

Kişiler profesyonel çalışma gösteren tesisat firmaları ile çalışmak ister. Çünkü toplum arasında su kaçak tespiti denildiğinde akıllara ilk olarak tespit için zemin ya da duvar kırma gibi işlemler gelmektedir. Bu işlemler doğrultusunda özellikle evde ciddi bir kargaşa sonrasında ise temizlik işlemi gerekir. Zaman açısından müsait olmayan bireyler özellikle bu konuda bir tedirginlik yaşar.

Artık bireylerin herhangi bir sebepten ötürü tedirginlik yaşamalarına gerek yoktur. Sebebi ise gelişen teknoloji tespit araçları ile yöntemsel olarak çeşitlilik giderek artmaktadır. Acillik durumuna göre istenen şekilde tespitler kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Boş ve yerleşilmemiş bir evde kırım döküm işleri problem oluşturmasa da yerleşik alan içerisinde kırmadan yöntemler tercih edilir.Üsküdar su tesisatçısı

Su Kaçağı Kontrol Etme Yöntemleri

Su kaçağı oluştuğunu düşünüyor ancak emin de olmadan bir tesisatçı ile çalışmak istemiyor olabilirsiniz. Su kaçağı oluşumunun yaşam içerisinde belirtileri mutlaka bulunmaktadır. Kişilerin bu noktaları bilerek tespitler yapması kesin olarak su kaçağı olduğunun kanıtı niteliğinde olmaktadır. Sizler de evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız eğer aşağıdaki durumları tek tek kontrol etmekte fayda bulunur.

Su kaçağı oluşan bir alanda ilk olarak fark faturalara yansımaktadır. Olağan faturalara nazaran kullanmadığınız halde çok yüksek bir fiyatlandırma varsa sıkıntı var demektir. Bunun yanı sıra su sayacını takipte olabilirsiniz. Su sayacı evde herhangi bir su kullanım durumu yokken bile hareket halindeyse bir yerde su kaçağı olduğu garantidir. Bunlar ile yöntemler sınırlı kalmamaktadır.

En etkili su kaçağı tespit yöntemi ise hiç şüphesiz ev alanlarında oluşan duvar kabarmaları ve rutubet olmaktadır. Üst katta oluşan sızıntı sebebiyle duvarların kabarması ve kötü renkli oluşumlar meydana gelir. Rutubet nemden dolayı oluşur. Bundan dolayı su kaçağı kesinlikle bulunuyor diyebiliriz.

Kırmadan Gerçekleştirilen Kaçak Tespiti

Su kaçağı varlığı kesin olarak belirlendikten sonra su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Şayet su kaçağı hangi döşemeden dolayı gerçekleştiği bilinmiyorsa işler bu noktada zorlaşır. Çünkü eskiden çoğu tesisatçı firması yeri tespit edebilmek adına zemin, duvar gibi alanları kırmaktaydı. Üsküdar Tesisat olarak bu durumun artık kesin bir sonuç üretmediğini bildiğimizden farklı yöntemler denemekteyiz.

Kırmadan su kaçağı tespiti yöntemi en çok kullandığımız yöntemimizdir. Sahip olduğumuz cihazlar doğrultusunda duvar ya da zemin altındaki boruların takibini ve varsa kaçak su tespitini direkt olarak görmekteyiz. Bu sayede zaman ve enerjiden tasarruf sağlayarak kırma işleminden son derece uzak durmaktayız.

Yorumlar

inan türk

Üyelik tarihi: 31 Ağustos 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 765 73 08
İlan sahibi: inan türk
Ara

CABUKSATALIM.COM’DAN ALIŞ VERİŞ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

-Yüz yüze görüşmeden ve beğendiğiniz ürün, gayrimenkul ve araçları görmeden tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin, kesinlikle kapora ve benzeri ödemeler yapmayın.

-Her şeyi sağlıklı yaptıktan sonra ürün/gayrimenkul teslim işlemini yaparken aynı anda ödeme yapın ve dekont açıklamasına ürün bilgisini mutlaka yazın, ayrıca ürün sahibinin kendisine havale veya eft yapmaya özen gösterin. Ürün başkasına havale veya eft başkasına ait olursa sorun yaşayabilirsiniz.

-İlgilendiğiniz ürün, emlak ve araçla ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Araç için plaka numarası ile araç üzerinde herhangi bir hak mahrumiyeti (hacizli, rehinli vb.) olup olmadığını araştırın. Emlak için ilgili tapu dairesinden araştırmanızı mutlaka yapın.

-Alacağınız aracın tescil belgesinde bulunan motor ve şasi numarası ile araç üzerindeki motor ve şasi numarasının aynı olmasına dikkat ediniz. Aracın servis kayıtlarını kontrol edin.

-Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayın.

-Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde, www.cabuksatalim.com internet sitesinin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

-Aldığınız ürünün size teslim edilmesini garanti altına almak ve yaptığınız ödemenin güvenliği için alışverişlerinizde Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemini kullanmaya özen gösterin.

-Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda en yakın Emniyet birimine giderek ilgili kişiler hakkında şikayetçi olabilirsiniz.

-Güvenli e-Ticaret (GeT) sisteminde ödemenizi cabuksatalim.com havuz hesabına yaparsınız. Satıcı size ürünü kargo ile gönderir. Ürünün elinize ulaşması ile birlikte ürünü kontrol etmek ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmak için 4 iş günü zamanınız olur. Ürüne onay vermenizi takiben ödemeniz satıcıya aktarılır.

-Üründe sorun olması halinde ürünü satıcıya aynen geri gönderebilir, ödemenizi geri alabilirsiniz. Aynı şekilde, satıcı ürünü belirtilen süre boyunca göndermese bile ödemeniz cabuksatalim.com hesaplarında güvence altında olacak ve işlem süresi sonunda da tekrar eksiksiz olarak tarafınıza iade edilecektir.  

-GeT sistemi dışında verilmiş ilan sahiplerinden ilanlarını GeT sistemi ile vermelerini talep edin. Alışverişiniz Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi dışında gerçekleştirilmek isteniyorsa ürünü teslim almadan ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmadan ödeme yapmayın. cabuksatalim.com’da tam anlamı ile güvenliğinizi sağlayan tek sistem Güvenli e-Ticaret (GeT)’tir.

-Kapıda ödemeli bir alışveriş yapılıyorsa, sorun çıkması halinde satıcıya ulaşabileceğiniz sabit bir iletişim ve adres bilgisi alın. Ürününüzü teslim alırken kargo yetkilisinin yanında ürünü açıp kontrol edin, sorun olması halinde tutanak tutturun.

-Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde cabuksatalim.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

cabuksatalim.com

.